themsnaha.cz
ceske holky filmrychlý prachy aneb holky z ulice (michaela)americke holkymrdani kozate maminyseznamka you lovemrdani segry pornoprostitutky u dalniceseznameni cesky tesinroztažená kunda videoholky ukazuji prsa
historická selská košile - Themsnaha farmer + fluten 1180,- CZK
včetně DPH %


holky z ty druhy party

Panika - Děvčata z druhé strany! - ww.youtube.com/watch?v=A2a5_GXm3sA.

.

Girls from the other party by Artist: Panic. Píseň. Album: Girls from the Other Party (Studio version).

.

Panika byla první československou punkovou kapelou a pravděpodobně jedním z nejvýznamnějších představitelů 80. let v Československu. Mnoho lidí je však zná jen díky textu jedné písně "Holky z tý druhý party" z alba "Čas války". Píseň vychází ze stejnojmenného textu Zdeňka Borovce. V originále jde o brilantní a cynická slova o korupci v tehdejším socialismu.

.

Girls from the other party - Hej hej holky z tý druhý party - Holky z druhé strany Dm C Dm C Dm I hear your knock on my window...

.

Panika je česká moderní rocková skupina, která vznikla v Praze na podzim roku 1989, kdy se zde začalo pravidelně scházet a hrát několik mladých hudebníků. Název "Panika" skupina oficiálně uznávala až do roku 1993. V původní sestavě skupinu tvořili Petr Kostka, Petr Badura a Ondra Zima. Název skupiny pochází ze slov "panic" nebo "Paniker", která se používala v souvislosti se skupinou mladých lidí, kteří se později stali členy skupiny. V té době již měli za sebou několik vlastních písní (včetně jedné s tehdejším názvem "Tichá noc"), ale i coververze zahraničních písní v českém podání ("Strawberry Fields Forever";).

.

Dívky z druhé strany. Text písně v angličtině, text písně Girls from the other party , jejíž autorem je Panika a která se nachází na albu Živé (1993) na Sony Music Entertainment Finland Oy / BMG Music Finland Oy.

.

Dívky z opačné strany / Plné vzdechů a stížností / Nemají rády můj strach

.

přihlásit se

.

Dívky z druhé strany Od: Panika Neviděla jsem tě několik měsíců, nevím, proč jsme se před dvěma týdny ani nepozdravily. Stál jsi za pultem Hráli jsme si spolu v zimním dešti; Tak se, prosím tě, kamaráde, nezlob.

.

Tento se zdá být nejlepším kandidátem. Existuje obecný tón obsahu, ale důraz je kladen na to, co jsou to zejména.

.

A kde jsi ty, má drahá? Kde je ta nuance

.

doprava ZDARMA
historické dámské šaty - Themsnaha mearlin 3380,- CZK
včetně DPH %

doprava ZDARMA
Bing Google